Zerex tabletky na podporu erekcie – Recenzia a skúsenosti

Zerex tabletky na erekciu skúsenosti

O sexe sa zvykne vravievať aj ako jednej zo základných fyziologických potrieb a tie si predsa pravidelne musíme a chceme uspokojovať. Aj napriek nášmu chceniu však môže niekedy nastať situácia, kedy s nami naše telo nespolupracuje, a to doslova. Dôvody môžu byť rôzne - únava, stres či zdravotné problémy.

Ako túto nepríjemnú situáciu riešiť?

Len máloktorý muž ihneď beží k urológovi či sexuológovi a bez ostyhu rozpráva o svojom zlyhaní v posteli. Práve naopak. Väčšina mužov sa snaží riešiť problém diskrétne, za pomoci čoraz viac vyhľadávaných tabletiek na podporu erekcie, ktoré sa stali legálnou náhradou populárnej modrej tabletky. Na rozdiel od nej však na prípravky určené na podporu potencie nepotrebujete lekársky predpis a teda ani lekárske vyšetrenie.

Pokiaľ momentálne hľadáte prípravok, ktorý vám pomôže cítiť sa znova mužom, prečítajte si našu recenziu a naše osobné skúsenosti s výživovými doplnkami značky Zerex - Zerex Klasik, Zerex Ultragold a Zerex Extralong, špeciálne vyvinutými pre mužov na podporu erekcie. Fungujú?

Prípravky na podporu erekcie Zerex skúsenosti recenzie

Snáď ani neexistuje muž, ktorý by nepoznal značku Zerex, alebo by o ňu aspoň raz v živote "nezavadil". V jej portfóliu sa totiž nachádzajú prípravky určené výlučne mužom, či už na riešenie problémov s erekciou, na vitalitu a energiu či pánske afrodiziakálne parfumy, ktoré pomôžu so zvádzaním žien.

Za touto značkou stojí americká spoločnosť iPharma, LLC, so zastúpením na slovenskom a českom trhu prostredníctvom spoločnosti Active life. Všetky ich produkty sú otestované nezávislými laboratóriami a riadne schválené Úradom verejného zdravotníctva SR. Samozrejmosťou je aj príslušný certifikát. Poďme ale k samotným prípravkom. 

Recenzie Zerex tabletiek na podporu erekcie

1. Zerex Klasik - Najpredávanejší

Zerex Klasik skúsenosti
Zerex Klasik dávkovanie

Na balení sa nachádzajú informácie o zložení prípravku. 

Zerex Klasik dávkovanie

Zerex Klasik sa užíva jednoducho - stačí jedna kapsula pred plánovaným stykom.

Zerex Klasik kapsuly

Kapsuly majú dobrú veľkosť, jednoducho sa prehĺtajú. 

Zerex Klasik predstavuje najobľúbenejší a najpredávanejší prípravok na erekciu od výrobcu Zerex. Podporuje chuť na sex a zvyšuje libido, pôsobí ako afrodiziakum a pomáha docieliť kvalitnú a pevnú erekciu. 

Základom je prírodné zloženie, ktoré pozostáva z prírodných extraktov - Kotvičník zemný, Maca, aminokyseliny - L-Arginín, L-Citrulín, L-lyzín a purínový alkaloid Teobromín. Všetky zložky sú nakombinové tak, aby bol prípravok maximálne účinný a jeho užívanie nespôsobovalo žiadne vedľajšie účinky. 

Kotvičník zemný vplýva na hladinu testosterónu v mužskom tele, ktorý má na starosti okrem iného aj sexuálny apetít, potenciu i kvalitu erekcie. Maca zas pozitívne vplýva na plodnosť, zvyšuje početnosť spermií a stojí aj za intenzívnejším sexuálnym životom. 

Aminokyseliny, ktoré sa nachádzajú v prípravku Zerex Klasik sú pre ľudský organizmus dôležité kvôli svojmu vplyvu na kardiovaskulárny systém. Podieľajú sa na lepšom prekrvovaní a teda aj na kvalitnej erekcii. Teobromín sa v prirodzenej forme nachádza v kakau a možno ho zaradiť k stimulantom. 

Veľkým lákadlom tohto prípravku je sľubovaný rýchly nástup erekcie už do hodiny od užitia jednej tabletky. Bol som naozaj veľmi zvedavý, či Zerex tento sľub dokáže naplniť a tak som začal testovať. Približne hodinu pred plánovaným pohlavným stykom som užil jednu tabletu. Nemávam často problém s erekciou, skôr ide o dôsledok únavy či skrátka nechuti. Zerex ma však správne nakopol a prebudil. Erekcia bola pevná a vydržal som aj o niečo dlhšie ako predtým. 

Plusom Zerexu je aj jednoduché užívanie - iba jedna kapsula hodinu pred stykom. Kapsuly sú menšie a ľahko sa prehĺtajú. Počas užívania som nespozoroval žiadne vedľajšie účinky, žiadne bolesti hlavy, ani nič podobné. 

Zerex Klasik je dostupný v malej fľaštičke s obsahom 12 kapsúl a zaplatíte zaň cca 30 €, čo môže byť nevýhoda najmä pri dlhodobom užívaní.

Výhody

 • prírodné zloženie
 • k dostatiu bez receptu či vyšetrenia
 • rýchly nástup účinkov
 • jednoduché užívanie

Nevýhody

 • bez zistených nedostatkov

Orientačná cena

od 30 €

Hodnotenie

2. Zerex Ultragold - Vhodný pre seniorov

Zerex ultragold recenzia
Zerex Ultragold zloženie

Prípravok tvorí 8 látok. 

Zerex Ultragold dávkovanie

Denne sa užívajú dve kapsuly - 1 ráno a 1 večer. 

Zerex Ultragold kapsuly

Veľkosť kapsúl je vyhovujúca. 

Zerex Ultragold bol špeciálne navrhnutý pre zrelých mužov, ktorí vek nepovažujú za žiadnu prekážku a chcú si užívať život naplno. 

Prípravok ma čisté, prírodné zloženie, ktoré pozitívne vplýva na libido a zvyšuje chuť na sex. Zvyšuje i tvorbu mužského pohlavného hormónu a jeho užívanie sa odporúča aj v prípade, že plánujete splodenie potomka.

V zložení sa nachádzajú tie najznámejšie bylinné extrakty, ktoré pozitívne ovplyvňujú funkcie reprodukčného ústrojenstva, ako Kotvičník zemný, Maca peruánska, Schizandra čínska, ďalej minerály zinok a meď, a vitamíny B2, B6 a B12. 

Zinok je dôležitá látka, ktorú bunky využívajú na metabolizáciu živín a je tiež podstatný pre správne fungovanie imunitného systému, produkciu DNA či bunkové delenie. Zinok v mužskom tele ovplyvňuje i produkciu testosterónu. Meď posilňuje imunitu, má antioxidačné účinky a podporuje vitalitu. 

Vitamíny B2, B6 a B12 zvyšujú energiu a vitalitu, podporujú imunitný systém, priaznivo pôsobia na libido a vitamín B12 sa tiež podieľa na správnom fungovaní centrálneho nervového systému. 

Kotvičník zemný stimuluje sexuálnu energiu, rovnako aj obľúbená rastlina Maca. Schizandra zas stimuluje kardiovaskulárny systém, pomáha regulovať krvný tlak a zvyšuje prietok krvi v tele. Pomáha aj pri odbúravaní toxínov z tela. 

Pri drvivej väčšine výživových doplnkoch s prírodným zložením sa odporúča dlhodobé užívanie, aby sa mohli dostaviť požadované účinky, a to platí aj pri Zerexe Ultragold. Odporúčaná doba užívania sú tri mesiace a tak som Zerex užíval aj ja. Prvé dni a týždne som nepozoroval žiadne účinky, až približne mesiac a pol od začatia užívania. Pociťoval som viac energie a chuti do života, aj toho sexuálneho. Celkovo som sa cítil lepšie, až by som povedal, že mladšie. 

Za nevýhodu okrem potreby dlhodobého užívania považujem aj vyššiu cenu cca 65 €, ktorú zaplatíte za balenie s obsahom 120 kapsúl. Pri odporúčanom dávkovaní dve kapsuly denne vám jedno balenie vydrží na 2 mesiace. 

Výhody

 • 100% prírodné zloženie
 • dostupnosť bez lekárskeho predpisu
 • aj na dlhodobé užívanie
 • bez vedľajších účinkov
 • príval energie a vitality

Nevýhody

 • pomalší nástup účinkov
 • vyššia cena

Orientačná cena

od 65 €

Hodnotenie

Každá miska je jedinečný a originálny unikát.

3. Zerex Extralong - Pre predĺženie súlože

Zerex Extralong skúsenosti
Zerex Extralong zloženie

V prípravku sa nachádzajú látky, ktoré pozitívne vplývajú na mužské libido i potenciu. 

Zerex Extralong dávkovanie

Zerex Extralong sa užíva hodinu pred plánovaným stykom v množstve jedna kapsula. 

Zerex Extralong kapsuly

Kapsuly sa ľahko prehĺtajú. 

Zerex Extralong bol špeciálne navrhnutý pre tých, ktorí majú problémy s rýchlym vyvrcholením a pôžitok zo sexu by si chceli vychutnávať dlhšie. Rovnako ako predchádzajúce dva prípravky, aj tento výživový doplnok je certifikovaný a schválený Úradom verejného zdravotníctva SR.

Zloženie prípravku je prírodné a pozostáva z 8 účinných látok. Aminokyseliny L-Arginín, L-Lyzín a L-citrulín zlepšujú prekrvenie a pomáhajú k predĺženiu súlože a ku kvalitnej erekcii. Alkaliod Teobromín pochádzajúci z kakaovníka možno označiť za stimulant srdcovej činnosti, ktorý napomáha k lepšiemu prekrveniu pohlavných orgánov. 

Pestrec mariánsky sa zvyčajne nevyskytuje v prípravkoch tohto typu, no v Zerexe Extralong je obsiahnutý vďaka svojim schopnostiam zlepšiť prietok krvi, zlepšuje priechodnosť ciev a pozitívne vplýva aj na nervový systém. Podobne je na tom aj Ženšen, ktorý okrem vplyvu na nervový systém i upokojuje, čo pomáha odbúravať stresové faktory, ktoré neraz stoja za problémami s erekciou. Z afrodiziák má v Zerex Extralong zastúpenie Maca a Kotvičník. 

Zerex Extralong sa jednoducho užíva - stačí jedna kapsula približne hodinu pred plánovaným stykom. Maximálna denná dávka sú dve kapsuly. Aj napriek tomu, že prípravok možno použiť v podstate aj ako okamžitú pomoc, čo najlepšie účinky dosiahnete pri dlhodobejšom užívaní.

S týmito tabletkami som bol maximálne spokojní a prvé účinky som spozoroval hneď, už po jednej tablete. Mal som pevnejšiu erekciu, zlepšila sa moja výdrž a zvýšila sa chuť na sex. 

Pozitívne hodnotím tiež to, že počas celej doby užívania som nezaznamenal žiadne vedľajšie účinky. Samozrejme, tie sa môžu vyskytnúť v prípade, že máte alergiu na niektorú zložku prípravku. Opatrní by ste mali byť aj v prípade nízkeho tlaku alebo prekonania infarktu. Nutnosťou je aj dodržiavanie zákazu konzumovať alkohol. 

Všetky tri Zerex tabletky na erekciu je možné užívať i súbežne. Prípravky možno kombinovať, a to aj vzhľadom na to, že Zerex Ultragold sa užíva dlhodobo, každý deň po dve kapsuly, a po Zerexe Klasik či Zerexe Extralong môžete siahnuť v prípade potreby. 

Výhody

 • predĺženie súlože
 • kvalitnejšia erekcia
 • zvýšenie libida
 • prírodné zloženie

Nevýhody

 • bez zistených nedostatkov

Orientačná cena

34 €

Hodnotenie

Naše celkové hodnotenie

Vždy keď som v minulosti odniekadiaľ začul o "zázračných" tabletkách na potenciu, hrdo som sa bil do hrude a hovoril, že ich nepotrebujem a určite ani nikdy nebudem. O tom, že som im neveril, hádam ani nemusím písať. Žiaľ, prišiel na psa mráz. Stres v práci, množstvo povinností a pribúdajúci vek sa podpísali na tom, že som sa niekedy skrátka nevedel dostatočne uvoľniť a užiť si kvalitný (alebo aj vôbec nejaký) sex. A tak som sa dostal až k Zerex tabletkám. 

Zerex Ultragold som užíval od samého začiatku dvakrát denne, jednu kapsulu ráno a jednu večer. K tomu som si dával podľa potreby Zerex Extralong, keď som si chcel užiť dlhú noc alebo Zerex Klasik, keď som chcel podať výkon a nesklamať. 

Za seba musím povedať, že naozaj výborne a takmer okamžite funguje Zerex Klasik a Zerex Extralong. Užívanie prípravku Zerex Ultragold má význam skôr z dlhodobejšieho hľadiska a odrazí sa na reprodukčnej schopnosti, ale aj celkovej vitalite, energie a chuti do života. A verte mi, to vám za tie vysolené peniaze rozhodne bude stáť za to (a to doslova). 😉

O autorovi

Adam Kováč
 

Adam je externý prispievateľ nášho portálu. Ako muž rád testuje produkty určené práve im. Baví ho šport a zdravý životný štýl.

Pridajte vašu recenziu

avatar