Vejare.sk - Viac ako len štýlové doplnky

vejare.sk

Leto je už tu. Snáď máločo je lákavejšie ako príjemné nič nerobenie kdesi pri vode či na pláži, s vychladeným nápojom v ruke a teplými slnečnými lúčmi. Hotová idylka. Tú si však môžeme dopriať len pár dní v roku, počas dovolenky. Mimo obdobia dovolenky, kedy chodíme do práce, je leto pre mnohých často len neželané potenie v košeliach či oblekoch a ovievanie sa novinami v autobuse.

Čo si budeme hovoriť. Noviny nie sú práve tým najlepšie vyzerajúcim doplnkom a ani funkciu ovievania neplnia úplne dokonale, preto sme sa rozhodli poobzerať sa po niečom praktickejšom a zároveň aj štýlovejšom. Áno, tušíte dobre. 🙂 Pozreli sme sa na vejáre.

Všetko na jednom mieste 

Musíme povedať, že sme sa pri hľadaní v týchto horúcich letných dňoch poriadne zapotili. Aj napriek tomu, že sa v dnešnej dobe zvykne vravievať, že na internete nájdete všetko, nie je to tak úplne pravda. Nájsť kvalitný eshop s bohatou ponukou dobre vyzerajúcich vejárov bol zo začiatku problém. No nakoniec sa predsa len podarilo a natrafili sme na eshop Vejare.sk.

Eshop nás zaujal takmer okamžite aj tým, že okrem samotných vejárov a doplnkov pre ne určených, v ňom nenájdete nič iné. Tento eshop sa tak vejárom venuje na 100 %. Na našom trhu sa nachádza už od roku 2012 a ponúka ten najširší výber vejárov na Slovensku. Poďme sa teda na neho pozrieť bližšie. 

Ak viete, čo potrebujete, na tejto stránke to nájdete naozaj rýchlo. Všetky vejáre i doplnky sú prehľadne rozdelené do šiestich kategórií.

Jednofarebné, svadobné, papierové, drevené vejáre - od výmyslu sveta

Prvú kategóriu tvorí delenie vejárov podľa farieb i podľa materiálov. Ak teda patríte k tým ľuďom, ktorí svoje doplnky vždy zásadne vyberajú iba v obľúbenej farbe, prídete si na svoje. Nechýbajú ani zaujímavé viacfarebné vejáre či romantické biele s čipkou, ktoré môžu plniť funkciu i svadobného vejára. Navyše, takýto vejár vám okrem ovievania nepochybne skvele poslúži ako doplnok, napríklad aj pri svadobnom fotení.

Pri voľbe z materiálov máte na výber z drevených, plastových, papierových, pevných, nerozkladacích a tiež aj pierkových vejárov. Tie sa od seba navzájom odlišujú výzorom, ale taktiež aj cenou a nepochybne i samotnou životnosťou. Pri papierových či plastových vejároch je totiž predpoklad, že ich životnosť nemusí byť taká dlhá ako pri drevených variantách. To ale, samozrejme, závisí aj od spôsobu manipulácie.

Vejáre ako dekorácia

Vejár nemusí slúžiť výlučne len ako doplnok na ovievanie počas horúcich letných dní, ale môže skvele poslúžiť aj ako štýlová dekorácia do vášho príbytku či kancelárie. Na stránke eshopu nájdete i kategóriu dekoračné vejáre, ktoré sa budú skvele vynímať na vašom stole či poličke. Tieto vejáre majú silnú drevenú konštrukciu, preto sú primárne určené na skrášlenie miestnosti. V prípade potreby ich však môžete použiť aj ako klasický vejár.

Tanečné vejáre

Vhodný vejár býva neodmysliteľným spoločníkom aj pri tanci, a to najmä vtedy, ak sa venujete čínskemu tancu, cvičeniu Tai-chi či Kung-fu. Takéto tanečné vejáre sú pri otváraní švihnutím rukou vybavené špecifickým zvukom, ktorý ešte viac umocňuje a dotvára celkovú atmosféru pri tanci.

Doplnky na vejár

Na to, aby ste sa z vejára mohli tešiť čo najdlhšie je vhodné, ak ho namiesto voľného pohodenia do kabelky vložíte do špeciálneho púzdra. Vďaka nemu si tak môžete byť istí, že váš vejár je v bezpečí. 

Na stránke eshopu nájdete krásne saténové obaly s kvetinami a taktiež i farebné obaly vyrobené z organzy.

Aby ste mohli vejár využívať i ako dekoráciu, môžete si obstarať drevený stojan, s ktorým budete mať vejár vždy na očiach nielen vy, ale aj vaši hostia. 

Milujete strapce? V tom prípade si vejár môžete ozdobiť aj nimi.

Lacné vejáre

Zľavy bez pochýb potešia nejedno oko či dušu. Preto na stránke eshopu nájdete aj kategóriu 2. akosť, v ktorej môžte nájsť najlacnejšie vejáre, ktoré síce môžu mať nejakú tú chybičku, ale sú stále nositelné a plnia i svoju funkciu.

Ozdobte si tvár

Poslednú kategóriu tvorí sekcia Iné. V nej nájdete podkategóriu masky i pierka.

Pokiaľ sa chystáte na ples, párty či inú podobnú akciu, rúško tajomnosti vám dodá krásna maska na tvár. Pierkami si zas danú masku môžete ozdobiť, pripnúť si ich do vlasov alebo poslúžia aj na ozdobenie vejára. Pre čo sa rozhodnete, je len na vás. Fantázii sa ozaj medze nekladú.

Vejár podľa seba

Eshop Vejare.sk sa snaží priniesť svojim zákazníkom naozaj široký výber, o čom svedčí aj možnosť vlastnej potlače konštrukcie vejárov. Ak by ste náhodou nevedeli čím obdarovať svadobných hostí, aj toto môže byť jedna z možností. Vejár je vynikajúcim doplnkom na každú letnú svadbu a vďaka svojej praktickosti nájde svoje využitie nepochybne aj po svadbe. 

Obchod ponúka vlastnú potlač hodvábnych či drevených vejárov už pri dvadsiatich kusoch, za naozaj výhodné ceny. Ku každému vejáru získate v cene i organza obal. 

Ďalšou možnosťou, ktorú eshop ponúka je i potlač priamo na papier či látku vejára. Táto voľba je ideálna v prípade reklamných predmetov na firemnú párty či inú akciu.

Prvotriedny servis

Ak sa rozhodnete pre objednávku v tomto eshope, okrem priateľskej komunikácie vás zaručene poteší i doprava zadarmo už nad 20 €. Nemusíte sa obávať ani žiadneho zdĺhavého dodania, kedže všetky produkty nachádzajúce sa na stránke sú zároveň na sklade. Objednaný tovar vám kvalitne zabalený doručí Slovenská pošta. V prípade, že sa nachádzate v Bratislave alebo to máte na skok, môžete si vybrať i osobný odber.

O tom, že nákup na tejto stránke nebudete ľutovať, svedčia aj pozitívne skúsenosti zákazníkov spolu s fotografiami zakúpených produktov, ktoré môžete nájsť na úvodnej stránke eshopu. 

Naše skúsenosti

vejare.sk logo

Ponuka a vzhľad eshopu

95%

Eshop ponúka len vejáre (a pár doplnkov) a ponúka ich naozaj veľa. Vyberie si určite každý.

Samotný eshop je veľmi prehľadný, bez problémov sa dá nájsť info o preprave, cenách či kontaktné informácie.

Komunikácia + Servis

100%

U žiadneho eshopu sme sa zatiaľ nestretli s tým, že by predajca hradil poštovné, ak chcete tovar vrátiť. Za to palec hore!

Komunikácia je na priateľskej, no zároveň profesionálnej úrovni. O vybavení objednávky sme boli informovaný mailom.

Doprava

90%

Tovar si môžete osobne prebrať na 3 miestach v Bratislave. Eshop pre zasielanie využíva Slovenskú poštu za výhodnú cenu (nad 20€ je doprava zadarmo). Potešila by možnosť dopravy kuriérom.

Objednávku sme odoslali v piatok, v utorok bol tovar u nás.

Z eshopu vejare.sk sme na testovanie obdržali 5 vejárov, s ktorými sme boli nadmieru spokojní. Pozrite si fotografie nami vyskúšaných vejárov.  

balenie vejare.sk

Vejáre boli zabalené vynikajúco. Vo veľkej krabici s polystyrénovou výplňou nehrozilo žiadne poškodenie.

vejare.sk

2 menšie, farebné vejáre. Ideálne na leto. Modrý vejár s kvetinkami a čierny vejár s kvetinkami za 3,99€

detail vejára

Veľmi kvalitné prevedenie. 

vejár z vejare.sk

Asi najkrajší kúsok, ktorý sme dostali - Drevený vejár s ružovými motýľmi od 7€

vejár s kvetmi

Vonku farby krásne vynikli. 

vejár s kvetmi detail

Krásna kresba kvetov, stromov a motýľov.

čierny vejár

Najlacnejší vejár, ktorý nám bol zaslaný. Cena 3,99€. Vzhľadovo je však veľmi pekný.

detail vejára

Prepracované detaily.

vejáre

Kvalita všetkých vejárov bola výborná. Boli sme milo prekvapení. 

vejáre

Farebne sú vejáre veľmi pekné.

svadobný vejár

Luxusný drevený vejár s čipkou. Ideálny na svadby (resp.svadobné fotografovanie).

svadobný vejár detail

Pekný detail na vejári.

svadobný vejár

Podľa mnohých najkrajší (zároveň najdrahší) vejár z celého eshopu.

návod z vejare.sk

Návod je písaný veľmi originálne a vtipne 🙂

vrátenie tovaru

"Poštovné späť hradíme my" ... S tým sme sa ešte pri žiadnom eshope nestretli. Palec hore. 

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. 

Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov. Lenka má veľké skúsenosti z práce pre mobilného operátora (soda.o2.sk), kde sa venovala recenzovaniu telefónov.  Viac sa o Lenke môžete dozvedieť aj na Facebooku.

Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar