KOMBOreport - február 2019

s príchodom nového roka 2019 ste určite spozorovali najväčšiu zmenu, ktorá na našej stránke nastala. Premenovali sme sa z Recenzieproduktov.sk na Kombo.sk! Prečo? Dôvod je veľmi jednoduchý.

Chceme byť vaším najlepším nákupným poradcom, ktorý bude objektívne testovať a recenzovať nielen produkty, ale aj služby. A navyše! Kombo sa chce rozrásť na český aj maďarský trh.

Do nového roka sme teda vstúpili s nadšením a chuťou prinášať vám tie najlepšie recenzie, testy, súťaže, tipy a triky a mnoho iných zmien a vylepšení. 

Jednou zo zmien budú aj pravidelné reporty, čo sa nám podarilo v predchádzajúcom mesiaci a čo sme dosiahli. Dúfame, že vám vďaka týmto zhrnutiam priblížime redakčné zákulisie, a že sa vám budú páčiť.

Kombo titulná fotka

Čo priniesol mesiac február 2019 v Kombo.sk?

Veľmi sa tešíme z nového dizajnu našej stránky, ktorá je teraz farebnejšia, sviežejšia, prehľadnejšia. Ako sa vám pozdáva? Dajte nám vedieť.

Vytvorili sme 4 nové kategórie, do ktorých budeme pravidelne pridávať kvalitné články. V sekcii Gaming nájdete prehľad najlepších hier, herných konzol a príslušenstva. Veľmi sa tešíme z kategórie Služby, kde už čoskoro nájdete recenzie a porovnania služieb každej oblasti. Tipy ako ušetriť a ako mať lepší prehľad v účtoch hľadajte vo Financiách. A inšpirácie na trendy oblečenie, topánky, doplnky a kabelky získate v sekcii Móda.

Vytvorili sme 4 nové kategórie, do ktorých budeme pravidelne pridávať kvalitné články. 

Chceme vám prinášať dôveryhodné recenzie, ktoré nebude testovať „odborník na nič“. Náš tím sa preto zatiaľ rozrástol o 3 nových expertov pre každú oblasť, ktorí v nej majú skúsenosti a poradia vám najlepšie. Lucka testuje celú kategóriu Dom a záhrada, Miška najlepšie poradí mamičkám, čo je vhodné Pre deti a Evka je naším expertom pre kategóriu Zdravie, pretože je vyštudovanou farmaceutičkou.

Náš tím sa zatiaľ rozrástol o 3 nových expertov pre každú oblasť, ktorí v nej majú skúsenosti a poradia vám najlepšie.

Aby sme nezabudli, v redakcii sme s nadšením privítali aj Kombíka - nového maskota a experta na všetko 🙂 

Expert Kombík

Vo februári sme napísali 31 článkov. Najviac sme sa venovali Recenziám, ktorých sme napísali 12. Do Tipov a trikov pribudlo 8 článkov, obľúbená kategória Moje naj sa rozrástla o 5 rozhovorov so zaujímavými expertmi a influencermi. Spravili sme aj 3 Testy, Predstavili sme 2 spoločnosti a pridali sme aj 1 článok Ako vybrať. Ktorý typ článkov máte najradšej?

Rozhodli sme sa zaradiť novú rubriku Akcie, výpredaje a zľavové kupóny, ktorú pre vás denne aktualizujeme. Máte tak možnosť výhodne nakupovať v každej kategórii za skvelé ceny, to sa oplatí, nie?

Spustili sme pre vás stránku, kde nájdete aktuálne akcie, výpredaje a zľavové kupóny.

Na našej facebookovej stránke Kombo.sk nám pribudlo 176 fanúšikov a spolu vás je teraz 1564 sledujúcich.

Na Facebooku sme úspešne zorganizovali dve súťaže, do ktorých sa zapojilo spolu vyše 450 ľudí. Zasúťažili sme si o fitness náramok Xiaomi Mi Band 3 a spaľovač tukov Nero Fat Burner. Ďalšie výhry na vás už čakajú, stačí sa iba zapojiť!

Facebook súťaž o Nero Fat Burner

Výsledky zo súťaže o Nero Fat Burner na facebookovej stránke Kombo.sk

Rozrástli sme sa aj na ďalšej sociálnej sieti a to na dnes veľmi obľúbenom Instagrame. Náš profil nájdete pod menom @kombo.sk. Zatiaľ máme síce iba 77 followerov, ale veríme, že toto číslo zvýši. Pridajte sa k nám a začnite nás sledovať, potešíme sa každému novému sledovateľovi!

Pomáhame eshopom a výrobcom budovať značku.

A začali sme spolupracovať so známymi aj menej známymi menšími eshopmi, ktorým pomáhame rásť a budovať značku na slovenskom trhu. Možno aj vy máte vlastný produkt, ktorý by ste chceli zviditeľniť. My vám s tým radi pomôžeme.

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar