KOMBOreport - apríl 2019

Bláznivý apríl je za nami a my sa vám opäť prihovárame v KOMBOreporte za uplynulý mesiac. Zaujíma vás, čo sa nám podarilo, koľko článkov sme pre vás napísali alebo koho sme prijali do nášho tímu? Tak čítajte ďalej, máme pre vás kopu informácií.

Kombo titulná fotka

Čo priniesol mesiac apríl 2019 v Kombo.sk?

Ani minulý mesiac sme nezaháľali a snažili sme sa tvoriť kvalitný obsah a vylepšovať náš web, čo nám sily stačia. Pamätáte si, ako sme vám spomínali, že pôsobíme aj na maďarskom a českom trhu? Opakovanie, matka múdrosti 🙂 Naša základňa fanúšikov sa pomaly rozrastá, články pribúdajú a my sa tešíme, že sme stále známejší aj za bránami Slovenska.

Od apríla na Kombo.sk nájdete reálne recenzie od reálnych zákazníkov, ktorí výrobky odskúšali. 

Naším cieľom je byť nezávislý medzinárodný portál, ktorý vám čo najlepšie poradí pri nákupe. Určite s nami budete súhlasiť, že rozhodovanie pri kúpe produktu môže byť zložité.

Čo vám v takomto prípade pomôže najviac? Referencia od suseda, priateľa, či známeho, ktorý produkt skutočne otestoval. A nám je to úplne jasné. Preto od apríla na Kombo.sk nájdete reálne recenzie od reálnych zákazníkov, ktorí výrobky odskúšali. 

preverené užívateľmi

V apríli sa nám podarilo napísať spolu 20 článkov. Najväčší dôraz sme kládli na recenzie, keďže tie sú nielen obľúbené, ale aj veľmi užitočné. Napísali sme ich až 10. Ak si lámete hlavu nad originálnym darčekom, prečítajte si recenziu na personalizované tabuľky od INSPIO, a máte po probléme! A vyskúšali sme napríklad aj netečúci hrnček pre deti - NUK Magic Cup.

V kategórii Tipy a triky, ste si mohli prečítať spolu 5 článkov. Na vlastnej koži sme za vás vyskúšali 11 zoznamovacích aplikácií. Kto vie, možno vďaka Kombu objavíte svoju lásku 🙂

V apríli sme tiež predstavili 2 slovenské úspešné firmy - INSPIO a Powerlogy. Obľúbená kategória Moje naj sa rozrástla o 2 články a v Móde pribudol 1 článok, ktorý vám odporučí najlepšie plavky prichádzajúceho leta.

Najčítanejšími článkami však stále ostávajú testy rôznych kategórií produktov. A my sme preto strávili 165 hodín analyzovaním, hodnotením, porovnávaním a aktualizovaním 6 veľkých testov bazénov, posilňovacích strojov na brucho, tyčových vysávačov, srvátkových proteínov, rotopédov a umelých mliek. Aby sme vám uľahčili výber a zefektívnili nákup. 

Eliška Pichoňská

Eliška Pichoňská, expert na kategóriu Krása

Ján Koprla

Ján Koprla, KOMBO expert na Elektroniku

Simona Ivánová

Simona Ivánová, expert na kategóriu Krása

Náš tím sa v apríli rozrástol dokonca o 3 nových KOMBO expertov! Keďže početné publikum Komba tvoria ženy, otvorili sme brány až dvom úspešným makeup-artistkám. Blogerke, vizážistke a hairstylistke Eliške Pichoňskej a makeup-artistke Simonke Ivánovej. Odteraz nás žiadna beauty téma nezaskočí!

Aby sme však vyrovnali hladinu, prijali sme do tímu aj chlapa, ako sa patrí. Ján Koprla je expert na elektroniku, ktorá ho zlákala už na základnej škole a elektrikárčine sa venuje celý život. Vitajte!

Na našej facebookovej stránke Kombo.sk nám pribudlo 116 fanúšikov a spolu vás je teraz 1781 sledujúcich.

Z čoho máme ale ešte väčšiu radosť je, že na Instagrame vás je už cez 500!

Osviežili sme tiež náš YouTubový profil, kde sa nám v apríli podarilo pridať 8 videí o produktoch. 1x vidieť je predsa lepšie, ako 100x počuť, či nie? 🙂 

Kombo YouTube

Pozrite si naše recenzné videá na YouTube

Dúfame, že ste s našimi článkami a radami spokojní aj za mesiac apríl. Ak sa vám niečo nepáčilo, alebo máte zaujímavé tipy či nápady, neváhajte sa nám ozvať na hello@kombo.sk Ďakujeme, že nás stále sledujete priatelia!

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar