KOMBOreport - marec 2019

Milí priatelia, opäť sa vám prihovárame v reporte za uplynulý mesiac marec. A chceme sa na úvod trošku pochváliť, pretože sa nám podarila veľká vec.

Tadadadááááá... Veľmi sa tešíme, že z Komba je už medzinárodný expertný recenzný portál! Rozrástli sme sa do Maďarska a Česka. V oboch krajinách budeme, rovnako ako na našom trhu, objektívne testovať a hodnotiť produkty a služby, radiť vám čo najlepšie pri nákupoch a ponúkať tipy a triky.

Poďte sa s nami pozrieť, čo sa nám za minulý mesiac podarilo, koľko článkov sme napísali a kto nový pribudol do nášho tímu.

Kombo titulná fotka

Čo priniesol mesiac marec 2019 v Kombo.sk?

Neustále sa snažíme zlepšovať a vylepšovať. Minulý mesiac sme preto zaviedli ďalšiu novinku. Odteraz už môžete priamo na našej stránke Kombo.sk pridávať komentáre aj fotografie ku každému článku. Napíšte nám, ako sa vám článok páči, či s našimi názormi súhlasíte, ale máte inú skúsenosť. Pošlite nám fotografie či vaše hodnotenia, budeme sa tešiť každému komentáru 🙂 

V marci sme napísali 31 článkov. Snažíme sa vám prinášať viac a viac nových informácií, testov, recenzií, avšak kvalita je pre nás na prvom mieste. Nepíšeme iba tak do vetra, nad článkami si niekedy lámeme hlavu dlhé hodiny, aby ste sa dočítali samé praktické rady, ktoré sa vám zídu.

Najviac sme sa venovali najviac venovali Tipom a trikom, ktorých sme napísali až 8. Poradili sme vám v rôznych finančných situáciách, napríklad, ako si založíte bankový účet zdarmaRecenzií sme napísali 5, veľmi obľúbená bola tá o detskom šampóne na mliečnu chrastu.

Do Módy nám pribudlo tak isto 5 článkov. Dúfame, že sme vás inšpirovali naším výberom tenisiek, džínsov či šiat. Do sekcie Ako vybrať pribudli 4 články, obľúbená kategória Moje naj sa rozrástla o 4 rozhovory. Veľmi úspešný bol rozhovor s mladou rodinkou, ktorá bloguje a Cestuje s deťmi.

Strávili sme 284 hodín analyzovaním, testovaním, hodnotením a porovnávaním rozličných produktov. Prinášame výber toho najlepšieho vo veľkých testoch 2019.

Predstavili sme 3 úspešné slovenské spoločnosti - Kompavu, Valachshop a Amani Smile. A do Dom a záhrada nám pribudli 2 články.

Ale viete čomu sme obetovali dokopy neuveriteľných 284 hodín? Analyzovali sme, hodnotili, skúšali, porovnávali a aktualizovali produkty v rôznych kategóriách, aby sme pre vás mohli pripraviť výber tých najlepších za rok 2019. Prečítajte si 5 veľkých testov školských tašiek, detských monitorov dychu, aminokyselín, tabletiek na chudnutie.

Najviac nás potrápili gainery a sacharidy, nad ktorými sme strávili až 82 hodín. Veríme však, že naše úsilie stálo za to a vy na základe našich testov lepšie nakúpite.

Odteraz už môžete priamo na našej stránke Kombo.sk pridávať komentáre aj fotografie ku každému článku.

Náš tím sa v marci rozrástol o ďalšieho nového experta! Srdečne vítame Alenku Jackovú, ktorá je nielen certifikovaná osobná trénerka, ale aj foodblogerka a autorka úspešnej kuchárskej knižky Fit Apetít. Alenka je odteraz naším KOMBO expertom pre kategóriu šport.

Alena Jacková

Alenak Jacková, KOMBO expert na šport

Na našej facebookovej stránke Kombo.sk nám pribudlo 103 fanúšikov a spolu vás je teraz 1666 sledujúcich.

Na Facebooku sme zorganizovali 2 súťaže, do ktorých sa zapojilo spolu vyše 630 ľudí. Zasúťažili sme si o Blendea SUPERPROTEIN a knižku od Jozefa Kariku Trhlina. Ak ste nevyhrali, nemusíte byť smutní, pripravujeme pre vás nové súťaže aj v apríli.

Súťaž o knihu od Jozefa Kariku

Výsledky zo súťaže o knižný bestseller Trhlina na facebookovej stránke Kombo.sk

Nám už neostáva nič iné, ako sa vrhnúť do práce, aby sme vám mohli aj o mesiac priniesť report plný vecí, ktoré sa nám podarili. Ďakujeme, že nás sledujete priatelia!

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar