Novinky zo sveta produktov #46

Často cestujete lietadlom a nie vždy sa vám sedí na dlhších letoch pohodlne? Máme pre vás super riešenie - overal OnePiece, ktorý v sebe skrýva neskutočne veľa vychytávok.

Naša druhá tohtotýždňová novinka súvisí tiež s cestovaním - predstavíme vám kufre Rover Speed s umelou inteligenciou. Jednoducho ich nemusíte ťahať, pôjdu za vami samy.

No a tretia vecička je pre lenivcov - zubná kefka Unobrush, ktorá vlastne ani nie je klasickou kefkou so štetinkami, na akú sme zvyknutí. Veď sa presvedčte sami.

A aby sme vám neostali nič dlžní, nechýbajú ani výhodné akcie z našich eshopov.

1. Každý môže cestovať prvou triedou!

Ak trávite veľa času v lietadlách, rozhodne si musíte túto vecičku pozrieť. Ide o overal OnePiece, ktorý bol od základov navrhnutý tak, aby bol tou najpohodlnejšou a najpríjemnejšou vecou, akú by ste mohli mať počas letu na sebe oblečenú. 

Napriek tomu, že zvonka vyzerá relatívne normálne, je úplne nabombovaný inteligentnými funkciami a dizajnovými prvkami, ktoré z neho robia ideálny odev na letisko i na palubu lietadla. 

Tu je rýchly prehľad o tom, čo sa skrýva pod kapucňou - doslova:

Okrem šikovného poklopu, ktorý vám pomôže chrániť vaše oči, keď si chcete zdriemnuť, kapucňa kombinézy môže byť úplne zazipsovaná, alebo dokonca nafúknutá, keď potrebujete vankúš. K dispozícii je tiež nafukovací vankúšik na krk, ktorý je zabudovaný do goliera.

One Piece overal
One Piece overal funkcie

Spodná časť je vybavená nespočetnými rôznymi vreckami - z ktorých dva sú navrhnuté tak, aby boli odnímateľné. Takže ich môžete jednoducho odlepiť a vložiť do boxov, keď prechádzate bezpečnostnou kontrolou. A to je len začiatok.

K dispozícii je aj integrovaná slučka na káble od slúchadielštuple do uší, malá zubná kefka. Tiež maska na oči, ktorou sa môžete pripútať o sedadlo aby vám nepadala hlava pri spánku a dokonca aj zips na zadnej časti, keď príroda volá a musíte použiť toaletu. Vážne mysleli na všetko!

Overal si môžete predobjednať v kampani na Kickstarter teraz za $169 a približné doručenie sa odhaduje na marec 2019.

2. Kufor, ktorý nemusíte ťahať. Pôjde za vami sám.

Cestovateľská téma sa nám celkom zapáčila, ešte pri nej teda chvíľu ostaneme.

Verte či nie, kufre s umelou inteligenciou, ktoré vás automaticky nasledujú po letisku, nie sú vo svete novinkou. Vďaka platformám, ako sú Kickstarter a Indiegogo, už existujú v rôznych formách a môžete si ich kúpiť. Jediný problém? Väčšina hlavných letísk vydala všeobecný zákaz "inteligentných" kufrov, pretože zvyčajne obsahujú lítium-iónové batérie, ktoré by mohli potenciálne explodovať. Takže zatiaľ čo by ste mohli na Amazone práve teraz kúpiť takýto kufor, je tu veľká šanca, že si so sebou do lietadla nebudete môcť vziať svoju luxusnú batožinu.

Ale! Cieľom spoločnosti Rover Speed ​​je toto zmeniť. 

Okrem množstva senzorov a motorov, ktoré dovoľujú kufru nasledovať vás počas toho ako chodíte, Rover Speed je vybavený balíkom akumulátorov schváleným Úradom pre bezpečnosť v doprave (TSA). Pre väčšie pohodlie je táto batéria úplne odpojiteľná, takže ju môžete sňať a dať do boxu, keď prechádzate bezpečnostnou kontrolou. A viete čo? Dokonca sa spustí alarm, ktorý pípa, ak sa niekto pokúsi ukradnúť vám kufor!

Kufor Rover Speed vás bude pri chôdzi nasledovať.

Zdroj: Twitter

Takto pohodlne a bezstarostne sa môžete vybrať na dovolenku s kufrom Rover Speed v cene od $299. Zatiaľ si ho môžete z pohodlia domova objednať a očakávajte ho v januári budúceho roku.

3. Dôkladne vyčistené zuby už za 6 sekúnd

Ste unavení z celkového čistenia zubov, drhnutia, pľuvania, oplachovania, kloktania aby boli vaše perličky biele a čisté? Už niekoľko desaťročí je jediným prostriedkom, na túto stále niekým neobľúbenú úlohu, elektrická zubná kefka. Ale zatiaľ čo tieto automaticky oscilujúce kefky na zuby sú určite krokom tým správnym smerom, stále neeliminujú všetku nečistotu a časovú náročnosť čistenia zubov. 

Čo keby existoval spôsob, ako dosiahnuť rovnakú úroveň čistoty a urobiť to za zlomok času?

Predstavujeme vám najnovšiu plne automatickú zubnú kefku Unobrush, ktorá (údajne) robí túto úlohu len za niekoľko sekúnd, čím vám poskytne viac času na ... dobre, na čokoľvek iné. Tu je návod, ako to funguje. 

Samotné zariadenie je v podstate veľký náustok z peny. Začnete tým, že si ho vložíte do úst, zahryznete sa do peny a zapnete ju. Unobrush vám vyčistí zuby ako perličky ultrazvukovými impulzmi, ktoré uvoľnia plak. Celý proces trvá len niekoľko sekúnd, a čistí zuby rovnako dôkladne ako s použitím normálnej kefky.

Cena začína na 77 € a ak si Unobrush objednáte, zuby si môžete vyčistiť za 6 sekúnd od mája 2019.


Akcie v eshopoch, ktoré nás zaujali

Vypečené Vianoce s Feedo.sk

Na Feedo.sk pre vás napiekli fantastické zľavy! Nezmeškajte skvelú ponuku, kliknite na ich web a presvedčte sa sami.

Happy days na Notino.sk

Obľúbený eshop s parfémami a kozmetikou Notino.sk rozbieha svoje happy days! Lákavé parfémy za ešte lákavejšie ceny sú v predvianočnom čase práve v ponuke. Vyriešte darčeky pre blízkych už teraz a výhodne.

Jesenná akcia v Lekarentriveze.sk

Internetová Lekáreň Tri veže hýri v jesenných farbách zdravia. V chladnom období sa na nás ľahšie nalepia choroby a prechladnutie, preto neváhajte a pozrite sa na ich jesennú akciovú ponuku.

5.0
08

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora