Zatočte raz a navždy s celulitídou s Butterfly Body Cosmetics

Butterfly Body Cosmetics

Ruku na srdce dámy, koľké z vás trápi celulitída? Žiaľ, aj ja poctivo hlásim. A to rovno z prvého radu. Aj napriek pravidelnému športu a zdravej strave bojujem s pomarančovou pokožkou roky. Som človek prirodzene zvedavý a vyskúšala by som takmer čokoľvek, aby som s nevzhľadnou celulitídou zatočila

Všeobecne platí niekoľko účinných trikov, ktoré vám v boji s nepeknými hrbolčekmi môžu pomôcť. Mne osobne sa overili tieto:

  • vyhýbať sa rafinovaným cukrom, jesť množstvo čerstvej zeleniny a ovocia
  • veľa športu, najmä hot bikram joga a cviky s ťažkými váhami 
  • striedavé sprchovanie studenou a teplou vodou
  • domáce zábaly, ktoré majú efekt lymfodrenáže
  • vyhýbanie sa alkoholu a fajčeniu
  • a pekná, opálená pokožka dokáže zázraky  
Butterfly Body Cosmetics

Celulitídu mám naozaj voľným okom viditeľnú, najmä v oblasti stehien.

Keď som bola mladšia, kdesi som sa dočítala, že škoricový zábal veľmi pomáha zmierniť príznaky celulitídy. Jednoducho zmiešate škoricu s telovým mliekom a obalíte sa do potravinovej fólie. Nuž, želaný efekt sa nedostavil a tak som pátrala ďalej. 

Vyskúšala som aj rôzne procedúry v kozmetických salónoch - lymfodrenáž, LPG ošetrenia a iné. Musím zhodnotiť, že výsledok bol celkom priaznivý, avšak nie vždy som si mohla dovoliť nechať v salóne nemalé peniaze. Čas strávený na procedúre hral tiež veľkú rolu. 

Ideálnym riešením by bolo preto spojenie produktu na domáce použitie, ale s viditeľným efektom. A našla som 🙂 ! Keďže na Instagrame strávim celkom veľa času a sledujem našu bývalú vicemiss Katku Manovú, všimla som si novinku, ktorej je tvárou. Zázrak sa volá Butterfly Body Wrap. Funguje na báze účinných látok, ktoré prenikajú do pokožky a ich efekt znásobuje špeciálny zábal. Povedala som si, že za vyskúšanie to rozhodne stojí! 

Zaujímalo však aj pozadie produktu, rada dám na prírodné, transparentné zloženie. A bola som samozrejme zvedavá, na akom princípe fungujú 3 rôzne gély a fólia, a aký výsledok dosiahnem. Vyspovedala som preto majiteľa Butterfly Body Cosmetics, Juraja Barátha, a spomínanú Katarínu Manovú, ktorá je tvárou značky.

Prečítajte si zaujímavý rozhovor a nezabudnite ani na samotnú recenziu zábalu, ktorý som poctivo skúšala 3 týždne.

Butterfly Body Cosmetics

Katarína Manová. Zdroj: Butterfly Body Cosmetics

Juraj, Katka, ďakujem veľmi pekne, že ste súhlasili s rozhovorom. Prezraďte mi, ako vznikol nápad priniesť na slovenský trh značku Butterfly Body CosmeticsAko ste sa k nemu dostali? Riešili ste nejaký svoj problém?

Juraj: Spolupracovali sme s rakúskym partnerom už dlhšie v rámci iných výrobkov. Veľmi sa nám zapáčil samotný produkt a jeho výsledky, ktoré priniesol na domácom rakúskom trhu. Jednoducho nás veľmi rýchlo presvedčil a tak sme sa rozhodli priniesť ho i na Slovensko 🙂

Začiatky boli ťažšie najmä z toho dôvodu, že ľudia boli ohľadne podobných produktov skeptickí. Našou najväčšou výzvou bolo presvedčiť ľudí, že to naozaj funguje.

Takže Butterfly Body Cosmetics sa vyrába v Rakúsku?

Juraj: Áno, sú to výrobky renomovanej rakúskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj vysoko kvalitnej kozmetiky a výživových doplnkov v oblasti krásy a omladzovania.

Butterfly body wrap

Balenie Butterfly Body Wrap obsahuje 3 účinné gély a špeciálnu fóliu na zábal.

Kedy ste sa pustili do projektu a aké boli začiatky? Máte ambície preniknúť aj na iný, ako slovenský trh?

Juraj: S predajom sme začali v decembri 2018, no prípravy bežali približne od septembra. Začiatky boli ťažšie najmä z toho dôvodu, že ľudia boli ohľadne podobných produktov skeptickí. Našou najväčšou výzvou bolo presvedčiť ľudí, že to naozaj funguje. Myslím, že sa nám to zatiaľ celkom slušne darí a dostávame dosť pozitívnych odoziev od zákazníčiek 🙂

V najbližšej dobe plánujeme podporiť český trh, i keď už teraz je bez problémov možné objednať si z nášho e-shopu do akejkoľvek časti Európy.

Čo robí Butterfly Body Cosmetics špeciálnym? Aké je samotné zloženie gélov?

Juraj: Hlavné účinné látky v jednotlivých géloch sú nasledovné:

Kontúrovací gél: kofeín, extrakt zo svetlice farbiarskej, extrakt zo slnečnicových kvetov, čili, ginko, ženšen, koreň sanchi, pagaštan konský, listnatec pichľavý.

Gél po zábale: vitamínový olej, chaluhy, brečtan, alchemilka obyčajná, zelený čaj, listnatec pichľavý, komonica, pupočník ázijský.

Thermo formujúci gél proti celulitíde: obsahuje účinnú látku SylusineÒ, ktorá pomáha redukovať tukové vankúšiky, zabraňuje tvorbe nových tukových buniek a vyhladzuje a zjemňuje pokožku.

Butterfly Bod

Každý gél je prakticky označený veľkým číslom a popisom, aby ste vedeli, v akom poradí ich použiť.

Kompresný zábal dosahuje účinok lymfodrenáže a pomáha rozptyľovať zadržiavanie vody v tele, a tým podporuje tvarovanie postavy.

Takže samá príroda, to sa mi veľmi páči. Aké výhody a efekt mi teda Butterfly Wrap prinesie?

Katka: Úspech aplikácie Body Wrap spočíva v synergickej kombinácii vysoko účinných látok, éterických olejov a kompresného zábalu, ktorý vedie k osmotickému efektu, kedy hlavné aktívne zložky účinne preniknajú do pokožky a následne môžu vyvinúť svoju úplnú silu.

Kompresný zábal dosahuje účinok lymfodrenáže a pomáha rozptyľovať zadržiavanie vody v tele, a tým podporuje tvarovanie postavy.

Butterfly Body Wrap je teda efektívny z hľadiska:

  • odvádzania zadržiavanej vody v tele,
  • znižovania veľkosti v problematických partiách,
  • prispievania k anticelulitídnemu účinku, čím prispieva aj k hladšiemu vzhľadu pokožky.

Rozumiem, čiže na jednej strane stoja vysoko-účinné gély a na druhej zábal. Na čo slúži samotná fólia?

Juraj: Vďaka zábalovej technike so špeciálnou termo fóliou sa účinné látky ľahšie vstrebávajú do pokožky. Aktivuje sa lymfodrenážny efekt, ktorý upravuje cirkuláciu vody v tele a pomáha odstraňovať škodlivé látky v organizme.

Butterfly body folia

Špeciálna termo fólia pomáha vstrebať účinné látky do pokožky.

Ako dlho mi odporúčate používať Body Wrap, aby som videla účinky?

Juraj: Na dosiahnutie optimálneho výsledku odporúčame ošetrenie s Butterfly Body Wrap Setom 2 x týždenne po dobu 5 týždňov.

A je prípravok vhodný pre všetky ženy?

Katka: Butterfly Body Cosmetics je vhodný naozaj pre každého, dokonca i mužov. Telové ošetrenie Butterfly Body Cosmetics sa neodporúča používať jedine počas tehotenstva a dojčenia. Neobsahuje však látky, ktoré by boli preukázané ako škodlivé.

Butterfly Body Cosmetics

Zábal je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov. Zdroj: Butterfly Body Cosmetics

Katka, používate ho aj vy sama? 

Katka: Áno, používam. Napriek svojej štíhlosti a častému športovaniu, ani mňa celulitída neobchádza. Najradšej aplikujem zábal večer po cvičení, kedy si ľahnem k telke alebo ku knihe a relaxujem. Po cvičení, kedy je pokožka sama o sebe prekrvená, sa dokonca efekt maximalizuje.

Najviac som si obľúbila thermo formujúci gél proti celulitíde č.3, ktorý aplikujem denno-denne pred spaním a zaberie to naozaj pár sekúnd. Po nanesení väčšej vrstvy sa dostavuje tepelný efekt e jemné pálenie, čo však považujem ako plus, pretože  cítim, ako sa pokožka prekrvuje a lymfa rozprúdi.

Stal sa vám už nejaký úsmevný alebo príjemný zážitok spojený s vašimi zákazníkmi?

Juraj: Veľa ľudí sa pýta, či nestačí sa zabaliť do potravinovej fólie, ktorú bežne kúpia v obchode 🙂  To určite nie. V prvom rade ide o vysoko-účinné gély, ktoré je potrebné naniesť pod fóliu. V druhom rade, ako spomínam vyššie, nie je to klasická potravinová fólia, ale špeciálna fólia s termo efektom, ktorá je už na prvý pohľad hrubšia a má iné vlastnosti.

Čo vám prináša najväčšiu radosť?

Juraj: Asi to, že ženy sa presviedčajú samy a vracajú sa k nášmu produktu na základe pozitívnych skúseností, či recenzií od kamarátok / známych. Dnes už naše zákazníčky vedia, že prinášame kvalitný produkt inšpirovaný technikou skrášlovacích salónov za dostupnejšie peniaze.

Sme preto nesmierne radi, že môžeme ponúknuť moderné, bezpečné a predovšetkým vysokoúčinné domáce produkty, ktoré prispievajú k dobrému pocitu z vlastného tela.

A ešte mi na záver prezraďte, aká je vaša vízia budovania značky?

Juraj: V najbližšej dobe sa snažíme priviesť do predaja samostatný konturovací gél č.3, ktorý je momentálne len súčasťou celého setu. Ten je vhodný každodennú aplikáciu a bude cenovo dostupnejší.

V našej snahe a dlhodobej vízii je sa postupne rozvíjať takým spôsobom, aby sme udržiavali štandard a kvalitu pre našich zákazníkov.

Ďakujem veľmi pekne za rozhovor a želám veľa spokojných usmiatych zákazníkov. Milé čitateľky, ak vás zaujíma, ako zábal obstál v mojom teste, prečítajte si recenziu

Všetko o produkte nájdete na oficiálnej stránke Butterflybody.eu a nezabudnite ich sledovať aj na instagrame @butterflybodycosmetics. Rovnako sa môžete nechať inšpirovať tiež na ich facebookovskej stránke Butterfly Body Cosmetics.

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vyštudovala masmediálnu komunikáciu a preto jej práca v novinách, či písanie článkov nie sú cudzie. Zbožňuje cestovanie a ako hovorí, minula by posledné peniaze na akýkoľvek výlet (a dobré jedlo). Rada športuje a zaujíma sa o módu, kozmetiku a lifestyle. Rada všetko dokumentuje a tak si jej fotky, videá a príspevky môžete pozrieť na jej Instagramovom profile alebo Facebooku.
Viac článkov od tohto autora

Pridajte komentár ku článku

avatar