Proerecta GUMÍCI: Ako fungujú gumové cukríky na podporu erekcie? (recenzia) 

Proerecta Gumíci žuvacie cukríky
 • prírodné zloženie bez zbytočných prídavných látok
 • príjemná čučoriedková chuť
 • nástup účinku približne do 30 minút 
 • minimálne riziko nežiaducich účinkov

Bezproblémová erekcia je neodmysliteľnou súčasťou mužskej pohody a ich zdravého sebavedomia. Ak však všetko nefunguje tak, ako má, môže to znamenať značný zásah do psychiky.

Mnohých mužov trápi nedostatočné stoporenie penisu, pričom na spomínané poruchy erekcie a s nimi súvisiace nízke libido môže vplývať mnoho faktorov:

 • stres,
 • zlá životospráva,
 • vyšší vek
 • a niekedy stačí len genetická predispozícia. 

Tento problém síce netreba podceňovať, no mužom častokrát pomôže, ak siahnu po výživových doplnkoch. Základom je spoľahlivosť a dôvera v nich.

Produkty značky Proerecta sme testovali niekoľkokrát, a preto nás zaujala aj novinka - Proerecta GUMÍCI.

Proerecta GUMÍCI - rýchla, jednoduchá novinka na podporu erekcie

Spoznajte značku Proerecta

Za značkou Proerecta stojí česká spoločnosť eMarkest. Od roku 2010 pomáha mužom vychutnávať si perfektný sex vďaka produktom, ktoré kombinujú účinky prospešných bylinných zložiek, vitamínov, minerálov a aminokyselín. 

Za viac ako 14 rokov majú na konte vyše 50-tisíc spokojných zákazníkov v Čechách i na Slovensku a cez 200-tisíc predaných balení produktov na podporu erekcie  a sexuálnej výkonnosti. 

Úspešnú rodinnú firmu majú na svedomí traja Slováci, určite nebudete prekvapení. Ich produkty oceňuje v recenziách nespočetné množstvo mužov, ale aj ich nežnejšie polovičky.

Proerecta GUMÍCI - balenie výživového doplnku na podporu erekcie

Balenie produktu Proerecta GUMÍCI.  

NÁŠ TIP: Od značky Proerecta sme testovali aj Shot s rýchlym nástupom účinkov. 

Horúca novinka na horúce chvíle

Proerecta doposiaľ ponúkala svoje produkty na podporu erekcie vo forme toboliek či drinku.

Proerecta GUMÍCIsvojou formou gumových cukríkov novinkou, ktorú v najbližšej dobe čaká veľký boom. Želatínové cukríky využívajú silu prírodných bylinných extraktov a neobsahujú žiadne zbytočné prídavné látky. Za bonus považujte aj ich rýchlosť - na horúce chvíle tak nemusíte čakať dlho.

Proerecta GUMÍCI - želé cukríky podporujúce erekciu

V jednom balení Proerecta GUMÍCI sa nachádza 60 želé cukríkov.

Balenie nenechalo nič na náhodu

Výživový doplnok dorazil v diskrétnom balení v bublinkovej obálke bez loga a reklamy. O súkromie sa tak báť nemusíte. V balíčku sme si našli produkt Proerecta GUMÍCI a voucher so zľavovým kódom na ďalšie nákupy.

Tmavofialové cukríky s príjemnou chuťou čučoriedok sú balené v priehľadnej plastovej fľaštičke s dominantnou etiketou, kde nájdete všetky potrebné informácie (výrobcu, zloženie, upozornenia, skladovanie), návod na použitie a tiež uvedenú hmotnosť obsahu - 228 gramov

Zloženie a účinky

Zloženie Proerecta GUMÍCI je kombinuje prírodné látky, vitamíny a minerály pre zabezpečenie pevnej a výdatnej erekcie. Účinky produktu nekončia len podporou prekrvenia. Podporujú tiež hladinu testosterónu a celkovú výdrž a vitalitu.

Aké látky obsahuje Proerecta GUMÍCI? 

 • Extrakt zo zeleného čaju podporuje psychickú i fyzickú výkonnosť a je charakteristický svojou prípravou z nefermentovaných listov. Je bohatý na bioaktívne látky, ako sú fenoly, flavonoidy, kofeín, aminokyseliny, steroly, saponíny, silice, triesloviny, vitamíny a minerály.
 • L-citrulín je dôležitá aminokyselina a zároveň vynikajúci zdroj L-arginínu. Vďaka nemu sa arginín v tele zdrží dlhšie, čo je dôležité pre pružnosť a schopnosť rozšírenia ciev v penise – výsledkom je kvalitná a dlhšia erekcia. Podieľa sa na normálnej činnosti cievnej sústavy a prispieva k normálnej funkcii prostaty.
 • Kofeín prispieva k správnej činnosti centrálnej nervovej sústavy. Do organizmu sa dostáva už po niekoľkých minútach a opúšťa telo po 5 - 6 hodinách.
 • Niacín poznáme aj pod názvom vitamín B3 alebo kyselina nikotínová. Podporuje funkcie a optimálne fungovanie nervového a srdcovo-cievneho tráviaceho systému.
 • Taurín pomáha eliminovať stres a jeho prítomnosť v organizme odďaľuje pocit únavy, zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody.
 • Vitamín B6 predchádza celkovému vyčerpaniu organizmu a prispieva aj k rýchlejšiemu potlačeniu únavy, čím predchádza celkovému vyčerpaniu organizmu.
 • Aminokyseliny zrýchľujú regeneráciu po fyzickej aktivite.

Na etikete Proerecta GUMÍCI nájdete kompletné zloženie aj odporúčanú dennú dávku želé cukríkov na podporu erekcie. 

NÁŠ TIP: Zaujímajú vás aj ďalšie doplnky stravy na podporu erekcie? Pozrite si výsledky MEGATESTU.

Dôležité je správne dávkovanie

Proerecta GUMÍCI som testoval niekoľko dní. Cukríky sa užívajú len v prípade potreby, nie sú určené na každodenné a dlhodobé užívanie.

V jednom balení sa nachádza 60 želé cukríkov. Výrobca udáva 1 – 3 cukríky 30 minút pred stykom, čo znamená 20 až 60 odporúčaných denných dávok. Maximálna denná dávka sú 3 cukríky a neodporúča sa prekračovať ju. Užívanie gumových cukríkov je jednoduché, praktické a diskrétne, je však nutné ich zapiť pohárom čistej vody.

Proerecta GUMÍCI - želé cukríky na podporu erekcie

Proerecta GUMÍCI - želé výživový doplnok sa užíva rýchlo a jednoducho.

Proerecta GUMÍCI - želé cukríky na podporu erekcie

Výrobca neodporúča prekračovať dennú dávku 3 cukríky.

Skúsenosti s Proerecta GUMÍCI

Disclaimer: Pre autentickosť hodnotenia účinkov výživového doplnku by som chcel zdôrazniť, že nemám lekárom diagnostikovanú poruchu erekcie. Som zdravý muž vo veku 35+ rokov. Skúsenosti iných mužov v inom veku či zdravotnom stave preto môžu byť odlišné. 

Moja premiéra s Proerecta GUMÍCI bola príjemným zážitkom. Cukrík som užil podľa odporúčania výrobcu 30 minút pred sexom, účinok sa dostavil do pár minút. Pri ďalšom styku som skúsil 2 cukríky – výsledok bol o niečo citeľnejší, pociťoval som väčšie nabudenie na sex.

Zo zvedavosti som skúsil užiť aj maximálnu odporúčanú dávku, teda 3 cukríky. Keďže som aj milovník kávy, ktorú som si počas dňa neodoprel, moje telo mi dalo najavo, že kofeínu bolo až príliš a dostavilo sa celkom nepríjemné búšenie srdca.

Výrobca na svojej stránke upozorňuje, že počas užívania GUMÍKOV je vhodné vysadiť ostatné výživové doplnky s obsahom kofeínu či taurínu, pretože sa môžu dostaviť podobné negatívne účinky (búšenie srdca, nespavosť, problém s koncentráciou a podobne). 

Cena Proerecta GUMÍCI

Cena jedného balenia je 25,99 eur. V e-shope Proerecta sa však oplatí nakupovať viac balení naraz. Pri kúpe dvoch balení máte tretie zdarma, jedno vás tak vyjde na 19 eur. Ak si objednáte štyri balenia, získate navyše až dve balenia a cena jedného sa zníži na 16 eur. 

Výhody a nevýhody Proerecta GUMÍCI

Výhody

 • prírodné zloženie bez zbytočných prídavných látok
 • minimálne riziko nežiaducich účinkov
 • príjemná čučoriedková chuť
 • rýchlosť nástupu účinku
 • jednoduché a diskrétne užívanie

Nevýhody

 • výživový doplnok nie je určený na každodenné a dlhodobé užívanie
 • počas užívania je nutné vysadiť ostatné výživové doplnky s obsahom kofeínu či taurínu


Výživový doplnok Proerecta GUMÍCI vo forme želé cukríkov

 Naše hodnotenie

Značka Proerecta doplnila svoje portfólium produktov o ďalší zaujímavý výživový doplnok. Prírodné zloženie Proerecta GUMÍCI je navrhnuté pre čo najrýchlejší nástup účinkov. 

Rozdiel v tvrdosti penisu a náraste libida bol znateľný. Zväčšil sa mi apetít na sex, predĺžil sa nám pohlavný styk, zlepšil orgazmus. Zároveň už viem, že v ten deň sa radšej budem vyhýbať kofeínu. 

Proerecta GUMÍCI som sa rozhodol mať doma vždy poruke. Pre mňa je to skvelá poistka, že moja snaha uspokojiť partnerku dopadne podľa predstáv. 

O autorovi

Redakcia
 

Pridajte vašu recenziu

avatar