Tabletky na podporu erekcie


​Stránka aktualizovaná 17. 01. 2019

Problémy s erekciou trápia mužov bez ohľadu na vek. Aj keď sú tieto ťažkosti citlivou témou, netreba ich podceňovať a začať konať skôr, než ovplyvnia sexuálny život. Doplnky výživy na podporu erekcie vám pomôžu skvalitniť erekciu a získať opäť sebavedomie.

Najpredávanejšie tabletky na podporu erekcie

TOP prírodný produkt

Prípravok na erekciu Proerecta

od 22 €

Vyrobené v Kanade

tabletky na podporu erekcie Vimax

od 25 €

Na okamžité použitie

tabletky na podporu erekcie Erexan

od 25 €

(Všetky ceny uvedené v tomto článku sú platné k 17. 01. 2019)


1 balenie = 12 kapsúl

Prípravok na erekciu Proerecta

Zloženie

Proerecta predstavuje prírodný prípravok, obsahujúci kvalitné suroviny, zodpovedajúce najvyšším štandardom výroby. Jej zloženie je vyvážené a bohaté na vitamíny, aminokyseliny, ale i klasické byliny ako ženšen či kotvičník. Spoľahnúť sa môžete aj na kvalitu výrobku. Proerecta je oficiálne registrovaná ako výživový doplnok a je dostupná bez lekárskeho predpisu. Po tejto stránke sa teda nie je čoho obávať. 

Proerecta je určená pre všetkých mužov, ktorých trápia problémy s erekciou. Účinné zloženie sľubuje tvrdšiu a pevnejšiu erekciu, ktorá je výsledkom lepšieho zásobenia penisu krvou už do hodiny od užitia. Tešiť sa môžete aj na predĺženie súlože vďaka tomu, že krv sa už tak rýchlo neodplavuje. Dokáže pomôcť aj pri nechuti. Rastlinné extrakty pôsobia ako prírodné afrodiziakum, podporujú a stimulujú libido. 

A ako to funguje? Pre pevnú erekciu je najpodstatnejším faktorom krv. S pribúdajúcim vekom alebo aj zlou životosprávou sa však drobné cievy v penise zužujú či dokonca upchávajú. Výsledkom slabého prietoku krvi do penisu je neželané oslabenie erekcie. A práve špeciálne zloženie Proerecty rýchlo, no najmä účinne pôsobí na obehovú sústavu a podporuje tak dôležité prekrvenie.

Dávkovanie

Dávkovanie Proerecty je naozaj jednoduché. Každý deň by ste mali užiť jednu tabletku. Maximálna dávka sú dve tabletky na deň, je však určená pre mužov, ktorých problém s erekciou je naozaj intenzívny. Nech už sa rozhodnete pre jednu či dve tablety denne, platí, že maximálnu dennú dávku, teda 2 tablety denne, by ste nemali prekročiť.

Tablety sa užívajú 60 minút pred pohlavným stykom. Dôležité je aj ich dostatočné zapitie, najlepšie pohárom čistej vody. 

Aké sú skúsenosti ľudí?

"Zo začiatku som tomuto produktu veľmi neveril, avšak prekvapil ma. Zlepšenie erekcie sa dostavilo naozaj rýchlo. Odporúčam každému, koho tento nepríjemný problém postihol." Peter

„Bolo pre mňa naozaj ťažké priznať, že môj výkon už nie je taký ako kedysi. Nevedel som ako túto situáciu vyriešiť a tak som začal pátrať po tabletkách, ktoré dostanem aj bez lekárskeho predpisu a nutnosti vysvetľovať lekárovi tento môj chúlostivý problém. Natrafil som na Proerectu, ktorá ma ihneď zaujala výsledkami, ktoré sľubovala. Našťastie, neboli to len sľuby, ale skutočnosť. Proerecta zlepšila moju erekcia, ale aj celkovú kvalitu sexuálneho života." Ján

„Proerectu užívam už dlhšiu dobu a som spokojný. Musím však priznať, že jej fungovanie nebolo okamžité. To je ale prirodzené, pretože všetko potrebuje svoj čas a zázraky sa predsa len tak nedejú. Odporúčam teda trpezlivosť, ono to príde. :)" Matúš 

Náš názor

Výrobok Proerecta nás takmer okamžite zaujal svojim prírodným zložením i obsahom účinných látok. Čo sa týka samotného účinku tohto prípravku, musíme uznať, že dodrží to, čo sľubuje. Postará sa o kvalitnú erekciu, predĺži výkonnosť a zvýši chuť. Počas testovania, najmä v začiatkoch, sme pociťovali občasné pálenie záhy, inak je výskyt akýchkoľvek vedľajších účinkov naozaj ojedinelý

Výhody

 • smile-o
  nástup požadovaného účinku už do hodiny po požití
 • smile-o
  účinok trvajúci 24 hodín
 • smile-o
  zvýšená citlivosť
 • smile-o
  podpora libida
 • smile-o
  prírodné zloženie
 • smile-o
  obsah vitamínov

Nevýhody

 • frown-o
  občasný výskyt pálenia záhy
 • frown-o
  väčšie tablety

Naše hodnotenie

Orientačná cena

od 22 €

1 balenie = 30 kapsúl

tabletky na podporu erekcie Vimax

Zloženie

Základ kanadskej receptúry Vimaxu tvorí Kotvičník zemný, ginkgo biloba, ženšen a Saw Palmetto. Čisto prírodné rastlinné extrakty podporujú lepšie prekrvenie, čím sa zlepšuje sila erekcie. Okrem toho pozitívne vplývajú na tvorbu spermií a ich kvalitu.

Vimax je potrebné užívať dlhodobo (2 - 4 týždne), aby ste pocítili zmenu. Po 3 mesiacoch užívania je zlepšenie značné, erekcia podstatne silnejšia a zážitok zo sexu oveľa intenzívnejší. Pozitívne je, že kvalita erekcie je lepšia aj keď tabletky vysadíte.

Aby ste sa vyhli nekvalitným napodobeninám, výrobok nakupujte len od oficiálneho distribútora pre SR. Navyše, pri ak sa stanete spokojným zákazníkom, môžete Vimax nakupovať s výraznými zľavami.

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne pol hodinu po raňajkách. Vimax by nemali užívať ľudia s ochoreniami srdca a ciev. Myslite na to, že naozaj badateľné účinky sa začnú prejavovať pri dlhodobejšom užívaní. Majte túto skutočnosť na pamäti, aby ste predišli prípadnému sklamaniu. 

Aké sú skúsenosti ľudí?

“Ja Vimax beriem už niekoľko mesiacov a som s ním spokojný. Nemám dôvod testovať niečo iné, stačí ak si pozriem cenu. Všetko je drahšie a ja mám dobré skúsenosti s Vimaxom. Zlepšil mi erekciu a taktiež už netrpím predčasnou ejakuláciou. Spokojnosť!” Viktor, Erekcia.guru

“Tablety Vimax som kúpil, lebo som chcel skúsiť, či mi predĺžia penis. Dal som na radu a skúsil užívať Vimax dlhodobo. No neuveríte, ale je tam rozdiel!!! Asi mi nikto nebude veriť, ale môj po 3 mesiacoch meria o 2 cm viac (pri erekcii). A to mi verte, že 2 cm nie sú málo.” Franck, Erekcia.guru

Náš názor

Vimax si vyžaduje dlhodobé užívanie, no kto si počká, ten sa dočká. Už po mesiaci užívania bola erekcia výrazne pevnejšia. Po 3 mesiacoch bol možný dokonca aj opakovaný styk.

Výhody

 • smile-o
  60-denná garancia vrátenia peňazí
 • smile-o
  po 3 mesiacoch užívania je zlepšenie nielen v sile erekcie, ale tiež v celkovom pôžitku zo sexu
 • smile-o
  lepšia erekcia ostáva aj po vysadení tabletiek
 • smile-o
  1 balenie vydrží na celý mesiac
 • smile-o
  výhodná cena pri prepočte na dennú dávku, pri opakovanom nákupe je cena ešte výhodnejšia vďaka zľavám

Nevýhody

 • frown-o
  Vimax nemôžu užívať ľudia so srdcovo-cievnymi problémami

Naše hodnotenie

Orientačná cena

od 25 €

• 1 balenie = 15 kapsúl

tabletky na podporu erekcie Erexan

Zloženie

Erexan využíva účinky Kotvičníka zemného na podporu erekcie. Stimuluje tvorbu testosterónu v mužskom tele, ktorý je zodpovedný za stav erekcie. Pomáha mu pritom aminokyselina L-Ornytín, ktorý tiež podporuje sexuálnu výdrž. Aminokyseliny L-Arginín, L-Citrulín a L-Lyzin sa starajú o uvoľnenie ciev a celkové prekrvenie penisu. L-Arginín tiež vplýva na tvorbu a kvalitu spermií. Extrakt z rastliny Maca sa zasa využíva pri liečbe problémov s prostatou.

Výdrž je neporovnateľná s tou bez tabletiek. Niektorí muži dokonca pociťujú účinky aj na druhý deň ráno. Erexan nemá žiadne vedľajšie účinky.

Erexan má všetky potrebné certifikáty a povolenia na predaj na Slovensku.

Dávkovanie

Užíva sa 1 - 2 tablety hodinu pre stykom. Nástup účinku je skutočne rýchly, pocítite ho už do 45 minút. Ak však máte vážnejšie problémy s erekciou, účinky nastúpia až po dlhodobejšom užívaní, prípadne zvážte lieky na predpis. Voľnopredajné doplnky stravy nemajú také silné účinky, ako lieky na predpis.

Aké sú skúsenosti ľudí?

“Erexan som naozaj testoval a aby som zistil skutočné výsledky, tento prípravok som bral po dobu 3 mesiacov. Za mňa môžem povedať, že sa naozaj jedná o produkt, ktorý funguje, lenže nečakajte zlepšenie erekcie na úrovni liekov na predpis, stále sa v podstate jedna iba o výživový doplnok, ktorý obsahuje hlavne prirodné látky, čo beriem ako velke plus. U niekoho môže pôsobiť lepšie u niekoho s minimálnym rozdielom, lenže to sa nedozviete, pokiaľ produkt sami nevyskúšate.” Erekciablog.sk

“Ja Erexan užívam dlhodobo a som s ním vážne spokojný. Skúšal som aj Arginmax alebo Clavin, ale Erexan u mňa funguje najlepšie. Je vážne veľká škoda, že nie je lacnejší. Ale za tú cenu mi naozaj stojí, ako sa patrí.” Peter, Erekcia.guru

Náš názor

Erexan a Zerex sú veľmi podobné produkty, Erexan mal trochu pomalší nástup účinku, no splnil svoj účel. Erekcia bola pevnejšia než bez neho, sex trval o niekoľko minút dlhšie a aj prežívanie bolo intenzívnejšie. Nevýhodou je vysoká cena.

Výhody

 • smile-o
  najrýchlejší nástup účinku
 • smile-o
  oveľa silnejšia erekcia než bez tabletiek
 • smile-o
  predĺženie výdrže

Nevýhody

 • frown-o
  malé balenie a vyššia cena

Naše hodnotenie

Orientačná cena

od 25 €

• 1 balenie = 12 tabliet

tabletky na podporu erekcie Zerex

Zloženie

Hlavnou zložkou prípravku ZEREX Klasik je Kotvičník zemný, ktorý je známy ako účinná pomoc pri nedostatočnej erekcii. Zvyšuje hladinu testosterónu v krvi a podporuje libido. Okrem toho obsahuje aminokyseliny L-Arginín, L-Citrulín a L-Lyzin, extrakt Maca a Teobromín, ktorý sa získava z Yerba Mate.

Nástup účinku je individuálny, niektorí muži naozaj pocítili silnejšiu erekciu už hodinu po užití tablety, iní museli Zerex užívať niekoľko dní, aby sa dostavila zmena. Ak nebudete spokojný, Zerex tiež poskytuje garanciu vrátenia peňazí.

Dávkovanie

Užíva sa 1, maximálne 2 tablety hodinu pre sexuálnym stykom. Stále treba mať na mysli, že Zerex je doplnok stravy a tomu prispôsobiť svoje očakávania.

Aké sú skúsenosti ľudí?

“Mám Zerex vyskúšaný, funguje dobre. Netreba čakať zázraky a človek bude spokojný nadmieru.” Manuel, Primarka.sk

“Mám už svoj vek (51) a niekedy to fungovalo, niekedy menej, tak som to riskol podľa recenzii so Zerexom. A som spokojný. Keďže som ho bral prvýkrát, tak som tomu veľmi neveril, myslel som si, že je to hlúposť, ale ako sa hovorí, topiaci sa aj slamky chytá. Minule som skúsil kvôli cene iný a nič, akoby som zjedol cukrík. Ja osobne nedám na Zerex dopustiť, nie som nijaký predajca Zerexu, ak si niekto myslí.” Peter, Heureka.sk

Náš názor

Zerex mal rýchly nástup účinku, aj keď to nie je tak rýchlo, ako uvádza výrobca. Penis bol výrazne tvrdší, vďaka čomu si partnerka chválila intenzívnejší zážitok zo sexu. Ak budete Zerex užívať dlhodobejšie, výsledky sú ešte lepšie.

 

Výhody

 • smile-o
  vhodný ako záchranné riešenie s rýchlym nástupom účinku, erekcia je naozaj silnejšia
 • smile-o
  okrem Zerexu Klasik sú k dispozícii ďalšie 2 produkty: Zerex Ultralong na predĺženie sexuálneho styku a Zerex Ultragold na dlhodobé riešenie zníženého libida najmä u seniorov
 • smile-o
  vrátenie peňazí, ak nie ste s účinkami spokojný

Nevýhody

 • frown-o
  vyššia cena po prepočte na balenie

Naše hodnotenie

Orientačná cena

od 29 €

• 1 balenie = 24 tabliet

tabletky na podporu erekcie ejoy

Zloženie

Doplnok výživy EJOY obsahuje 100% prírodné extrakty, je bez konzervantov alebo ďalších umelých prísad. Kotvičník zemný je častou zložkou prípravkov na podporu erekcie, pretože pomáha zvyšovať hladinu testosterónu v krvi a podporuje libido.

Ďalšie zložky sú Maca, Saw Palmetto je výťažok z rastliny používanej na liečenie problémov s prostatou, extrakt z chilli, ktoré obsahujú kapsaicín podporujúci cievnu sústavu a cirkuláciu krvi, aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín, ktoré ovplyvňujú celkové prekrvenie a vitamíny C a D, ktoré zlepšujú kvalitu spermií.

Dávkovanie

Denná dávka sú 2 tablety. Jednu tabletu užijete ráno po raňajkách a druhú večer po večeri, resp. pred spaním.

Aké sú skúsenosti ľudí?

“Najprv som bol nahnevaný, lebo eJoy vôbec nefungoval, ešte aj na krabičke je napísané, že účinok do 30 minút od použitia – to bola úplná blbosť. Slovenský distribútor mi vysvetlil, že mám mať strpenie a užívať aspoň týždeň. No a potom to uz bolo super, chuť na sex, erekcia bola silná, oveľa silnejšia ako predtým. Som spokojný, síce som chcel niečo iné (okamžitý účinok), ale nie je to reálne.” Emil, Erekcia.guru

Náš názor

eJoy po dlhodobejšom užívaní skutočne zlepšil prekrvenie penisu. Bol tvrdší a zlepšila sa aj celková sexuálna výdrž. Nevýhodou je, že sa musíte predzásobiť väčším počtom balení, pretože jedno vydrží pri užívaní 2 tabliet denne iba 12 dní a výsledky sa dostavia až po užívaní eJoy minimálne 2 - 2,5 mesiaca.

Výhody

 • smile-o
  100% prírodné zloženie bez vedľajších účinkov

Nevýhody

 • frown-o
  1 balenie vydrží iba 12 dní
 • frown-o
  treba ho užívať 2 - 2,5 mesiaca, aby sa dostavil účinok

Naše hodnotenie

Orientačná cena

od 26 €

• 1 balenie = 30 tabliet

tabletky na podporu erekcie erex24

Zloženie

Prípravok americkej firmy Biolab EreX24 má dve hlavné zložky. Prvou je extrakt zo stromu Yerba Mate, ktorý rastie najmä v Južnej Amerike a je známy pre svoje povzbudzujúce účinky. Druhou je extrakt z Muira Puama. Vzácny ker, ktorého vplyv testovali na 260 mužoch mal rýchlo nastupujúce účinky na obnovenie mužských funkcií. Ďalšia zložka je zinok, ktorý pomáha udržiavať normálnu hladinu testosterónu v krvi.

Vďaka tejto kombinácii látok EREX24 je erekcia silnejšia a pôžitok zo sexu intenzívnejší. Dobrou správou je možnosť vyskúšať prípravok na 30 dní a v prípade nespokojnosti požiadať o vrátenie peňazí.

Dávkovanie

Užíva sa 1 tableta denne, najlepšie ráno pred jedlom. Maximálna denná dávka je obmedzená na 2 tablety, pričom druhú je potrebné užiť hodinu pred sexuálnym stykom, aby bol jej účinok najsilnejší. Ak dosiahnete požadovaný účinok, stačí užívať 1 tabletu za 3 - 4 dni pre jeho udržanie.

Treba si však uvedomiť, že každý muž je iný a jeho telo reaguje na zložky po svojom. Preto je potrebné dlhodobejšie užívanie, aby sa efekt dostavil.

Aké sú skúsenosti ľudí?

“Mám 55 rokov a v 50-tke som si už myslel, že som jednoducho skončil. Nedokázal som dosiahnuť požadovanú erekciu. Odkedy som začal užívať Erex24, tak sa mi zmenil život. Znovu mám radosť večer si ľahnúť k manželke. Vrelo odporúčam mojej vekovej skupine.” Peter, Sexuologicka.sk

“Cukrovka riešenie mojich problémov s erekciou dosť skomplikovala. Erex24 je našťastie prírodný doplnok stravy a bez vedľajších účinkov.” Jakub, Erex24.sk

Náš názor

Erekcia je silnejšia, ale v porovnaní s doplnkami v prvej trojke ide o priemerný výsledok. Výhodou je možnosť vyskúšať si kúru na 15 dní, no môže sa stať, že účinok sa dostaví až neskôr a prípravok medzitým odpíšete. Pri testovaní bola výrazne erekcia lepšia asi okolo desiateho dňa užívania.

Výhody

 • smile-o
  garancia vrátenia peňazí
 • smile-o
  ak sa rozhodnete po testovaní v užívanie Erex24 pokračovať, môžete si zakúpiť väčšie balenie a získať zľavu 25% ako verný zákazník
 • smile-o
  účinok tabletiek na erekciu bol viditeľný asi po 10 dňoch užívania
 • smile-o
  výdrž sa zlepšila len minimálne, no kvalita sexu výrazne

Nevýhody

 • frown-o
  vhodné skôr pre starších pánov

Naše hodnotenie

Orientačná cena

od 32 €


Podľa čoho si vyberať doplnky na podporu erekcie?

tabletky na podporu erekcie

Výživové doplnky a ich účinky často zneužívajú pochybné firmy, ktoré sa snažia ľudí nalákať na nefungujúce falzifikáty za “výhodnejšiu” cenu. Či už sú to doplnky na zníženie hmotnosti, očistu tela, ale aj podporu erekcie, na trhu sa objavujú nekvalitné napodobeniny, ktoré zneužívajú dobré meno výrobcov a certifikovaných distribútorov.

Aby ste nenaleteli podvodníkom, neohrozili svoje zdravie a neplatili zbytočne za mačku vo vreci, overte si predajcu pomocou niekoľkých jednoduchých trikov.

Zverejnené certifikáty

Každý predajca musí mať povolenie na predaj od Úradu verejného zdravotníctva na slovenskom trhu. Ak ide o distribútora, musí vlastniť cerfitikát od výrobcu, ktorý ho oprávňuje výrobok predávať. 

Prehľadná webstránka

Okrem informácie o doručení, platbe a jasne nadefinovaných obchodných podmienkach by ste na stránke mali nájsť odpovede na všetky základné otázky o výživovom doplnku - jeho pôvode, zložení, dávkovaní, nežiadúcich účinkoch a podobne. Taktiež nesmú chýbať kontaktné údaje v prípade dodatočných otázok, ktoré vám zástupcovia spoločnosti musia vedieť zodpovedať.

Žiadne prázdne sľuby

Polovica mužov má problémy s erekciou, preto v snahe o zlepšenie uveria akémukoľvek náznaku nádeje. Treba si však uvedomiť, že stále hovoríme iba o výživových doplnkov, ktoré dostanete bez lekárskeho predpisu a sila účinky sa u každého muža líši. 

5 tipov, na zl​​​​epšenie erekcie

proerecta problémy s erekciou

Zlá životospráva má negatívny vplyv na kardiovaskulárny systém, preto sa penis neprekrvuje dostatočne. Okrem užívania doplnkov stravy alebo liekov na predpis, môžete svojmu telu pomôcť aj vďaka malým zmenám vo svojej životospráve.

1. Vyhýbajte sa stresu

Stres neprospieva celému organizmu. Pri napätých situáciách telo produkuje hormón kortizol, ktorý znižuje hladinu testosterónu zodpovedného za potenciu. Psychický nepokoj vám v posteli nepomôže dosiahnuť lepšie výkony. Ak máte stresujúce zamestnanie, nájdite aktivitu, ktorou stres odbúrate a dostanete sa do pohody.

2. Obmedzte konzumáciu alkoholu

Pohárik sem a tam rozhodne nie je škodlivý. No ak to počas týždňa niekoľkokrát preženiete, nielenže si koledujete o ďalšie problémy, ale nevyriešite ani svoje problémy s erekciou.

3. Stopnite fajčenie

Z pohľadu erekcie má fajčenie ešte neblahejšie následky než alkohol. U fajčiarov je riziko problémov s erekciou až dvojnásobné. Fajčenie ničí cievy, a ako už viete, kvalitná erekcia závisí na dobrom prekrvení. Ak fajčiť prestanete, nielenže sa budete cítiť fyzicky lepšie, ale už onedlho budete môcť na sebe pozorovať zmeny v sile erekcie.

4. Pestrejšie sa stravujte

Zo stravy prijímame dôležité látky, ktoré ovplyvňujú zdravie celého organizmu. Ak sa stravujete pestro, váš tanier je zložený z kvalitného mäsa, rýb, zeleniny, ovocia, telo nemá núzdu o základné živiny, ktoré potrebuje. Pri ťažkej a mastnej strave trpí celý organizmus, hrozí riziko zvýšeného cholesterolu, ktorý upcháva cievy, čo neprospieva ani erekcii.

5. Cvičte Kegelove cviky

Špeciálne cviky na posilnenie svalstva panvového dna cvičia nielen ženy, ale aj muži. Vďaka cvikom lepšie prúdi krv, vďaka čomu je erekcia dlhšia, penis tvrdší a zlepšuje sa aj sexuálna výdrž. Pevnejšie svalstvo tiež vplýva na zdravie prostaty.

Tabletky na podporu erekcie
4.6 (92%) 10 x